Jak przygotować włosy na wielki dzień – ślub?

Twój ślub już niedługo? Wszystko zaplanowane, tylko Twoje włosy są zniszczone, suche i słabo rosną?

Nie martw się podpowiemy co zrobić, by w tym wyjątkowym dniu Twoje włosy wyglądały wspaniale.

1. Zadbaj o pielęgnacje włosów w domu. 

Pielęgnacja w domu jest najważniejszym etapem do poprawy kondycji Twoich włosów. Szampon i odżywkę dobierz odpowiednio do rodzaju i stanu Twoich włosów, w tym pomoże Ci fryzjer. Pamiętaj by kosmetyki były z profesjonalnych salonów fryzjerskich, te z drogerii nie są dobre.

2. Podetnij zniszczone końce. 

Prawie każda Panna Młoda zapuszcza włosy do ślubu , by w tym wyjątkowym dniu były piękne i długie. Jeżeli nie będziesz regularnie podcinać końców to włosy nie urosną. Rozdwojone końce będą się kruszyć i łamać i niekorzystnie wyglądać. Zaleca się by końcówki podcinać co 8 – 12 tygodni.

3. Udaj się na profesjonalną regeneracje włosów do salonu fryzjerskiego.

Zdarza się, że włosy są w takim stanie, że pielęgnacja domowa niestety nie wystarcza i potrzebna jest seria zabiegów pielęgnacyjnych w salonie fryzjerskim. Regeneracje włosów w salonie trzeba zacząć odpowiednio wcześnie aby taka regeneracja miała sens i przyniosła efekty. Najlepiej rozpocząć na rok przed ślubem najpóźniej pól roku przed.

4. Zadbaj o kolor.

We wszystkim należy zachować umiar. Zbyt przesuszone i łamliwe włosy nie wyglądają pięknie, ale i obciążone nieodpowiednią odżywką, także nie ułatwią pracy styliście i nie będą się dobrze układały. Kluczem do sukcesu i pięknego wyglądu w tym ważnym dniu jest dobre planowanie. Zabiegi koloryzacji i fryzurę próbną planujemy na dwa tygodnie przed ślubem, najpóźniej tydzień przed, ale nie wcześniej.

MODA ŚLUBNA 2019

Fryzura ślubna dla każdej panny młodej to zupełnie inne wyobrażenie o ułożeniu włosów.

Żeby ułatwić Wam dokonanie wyboru, podpowiadamy, że w tym sezonie ślubnym będą brane pod uwagę dwie główne cechy: fryzura ma być olśniewająca, jak i zarazem subtelna, ten sezon opiera się na naturalności.

Koki to nadal najpopularniejsze fryzury ślubne. W tym roku nie będzie inaczej – różne rodzaje koków królują wśród głównych trendów 2019. Panny młode mają do wyboru koki ślubne z warkoczem oraz romantyczne, zwiewne upięcia z delikatnych fal. Kolejny hit sezonu to fryzury w stylu boho, fale luźno podpięte udekorowane wiankiem z kwiatów czy romantyczne warkocze. Natomiast długie i średnie włosy można wystylizować w stylu hollywoodzkim. Niski kucyk czy gładkie fale dodadzą fryzurze nonszalancji i stylu. A tradycyjny welon odchodzi w tym sezonie do lamusa, teraz na pierwszym miejscu jest fryzura, której nie zakrywa już welon.

al. Kompozytorów Polskich 3/U10

20-848 Lublin

Poniedziałek-Piątek: 9:00-19:00

Sobota: 9:00-13:00

Niedziela: Nieczynne

biuro@marlenatomczyk.pl

+48 570 399 853

Zadaj nam pytanie.
Odpowiemy jeszcze dziś!

Wysyłając wiadomość akceptujesz Rodo oraz politykę prywatności

Polecane firmy