JAK PIELĘGNOWAĆ WŁOSY BLOND?

Naturalną blondynką rodzi się tylko 1 na 50 kobiet! Pozostałe kobiety farbują lub rozjaśniają włosy. Jesteś posiadaczką blond włosów? Nie radzisz sobie z pielęgnacją lub utrzymaniem pięknego chłodnego odcienia? Podpowiemy jak łatwo i przyjemnie zadbać o piękny blond.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Blondy zarówno te naturalne jak farbowane czy rozjaśniane potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Jasne włosy są znacznie delikatniejsze, cieńsze niż włosy ciemne. Bardzo łatwo jest je uszkodzić , wysuszyć. Tutaj nie wystarczy zwykły szampon do codziennej pielęgnacji, należy skupić się na nawilżeniu i ochronie koloru.  

Dobrym rozwiązaniem będą szampony i odżywki dedykowane dla włosów farbowanych. 

Produkty te mają kwaśny odczyn, powoduje to, że łuski włosów domkną się, kolor nie będzie się wypłukiwał, a włosy będą błyszczące i nawilżone. Bardzo dobrze sprawdzi się seria marki Farmagan Bioactive hair Care Keep Color, zarówno do włosów rozjaśnionych jak farbowanych, kolejnym produktem mocno nawilżającym jest seria Bioactive hair Care HYDRA również marki Farmagan. Szampon, maska i olejek , posiada w swoim składzie kwas hialuronowy, ułatwia rozczesywanie, nawilża i odżywia.

By utrzymać chłodny odcień włosów raz w tygodniu umyj włosy szamponem PERFORMANCE TECH SILVER to recepta dla włosów rozjaśnianych dająca 100% zdrowia i blasku. Delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy, równocześnie neutralizując niepożądany żółty refleks, który pojawić się może po zabiegu dekoloryzacji. Kolejnymi produktami podtrzymującymi chłodny odcień blondu są szampon i odzywka Silver z seri Alchemic marki Davines , sprawia ,że kolor jest bardziej wyrazisty, głęboko nawilża i odżywia włosy.

Jak poprawnie myć włosy?

Przedstawiam kilka kroków, które ułatwią Ci codzienną pielęgnacje. 

  1. Szampon – włosy myjemy dwa razy delikatnie masując skórę głowy. Następnie dokładnie spłukujemy włosy ciepłą wodą, odsączamy włosy z nadmiaru wody.
  2. Odżywka– nakładamy 10 cm od skóry, przeczesujemy szerokim grzebieniem i trzymamy maksymalnie długo, następnie spłukujemy. Włosy wycieramy ręcznikiem delikatnie nie szarpiemy i nie trzemy, nie owijamy w turban, od razu przystępujemy do kroku nr 3.
  3. Olejek – nakładamy na rozczesane włosy przed suszeniem.
  4. Włosy suszymy kierując powietrze suszarki w dół. 
  5. Nie kładziemy się spać w mokrych włosach.
  6. Na noc związujemy w koczek lub luźny warkocz.

al. Kompozytorów Polskich 3/U10

20-848 Lublin

Poniedziałek-Piątek: 9:00-19:00

Sobota: 9:00-13:00

Niedziela: Nieczynne

biuro@marlenatomczyk.pl

+48 570 399 853

Zadaj nam pytanie.
Odpowiemy jeszcze dziś!

Wysyłając wiadomość akceptujesz Rodo oraz politykę prywatności

Polecane firmy