fbpx

  • Poniedziałek - Piątek

    11:00 - 19:00

  • Sobota

    9:00 - 13:00

  • Niedziela

    Nieczynne

Marlena Tomczyk Hair design - salon fryzjerski ul. Rynek 10 Lublin

Pierwsze urodziny Hair Design

Salon fryzjerski Hair Design Marlena Tomczyk obchodzi pierwsze urodziny! To doskonała okazja do świętowania. Przy okazji sprawdzamy trendy i najmodniejsze fryzury na sylwestra i karnawał 2019/2020.

Hair Design Marlena Tomczyk

Zlokalizowany w samym sercu Lublina, w urokliwym otoczeniu przepięknego Starego Miasta, salon fryzjerski Marleny Tomczyk szturmem podbił serca lublinianek (i lublinian). Hair Design świętuje swoje pierwsze urodziny. Jeśli jeszcze nie znasz tego miejsca, to najwyższy czas, by nadrobić zaległości!Hair Design – jak mówi sama Marlena Tomczyk – powstał właśnie po to, by móc sprostać oczekiwaniom klientów na najwyższym poziomie! Po roku jest jasne, że ten cel udało się osiągnąć.

Na trzecim piętrze odnowionej kamienicy przy ul. Rynek 10 znajdziecie prawdziwe królestwo przyjemności dla Was i dla Waszych włosów. – Nasze wnętrza są duże i jasne, z widokiem na Trybunał Koronny – zaznacza Tomczyk. A co w środku?

Hair Design to przede wszystkim idealnie dobrany kolor i dobre cięcie. Mistrzowski warsztat pracy nad fryzurami, w którym każdy czuje się jak w domu – swobodnie, luźno, kameralnie. Tylko wtedy, wizyta na fotelu fryzjerskim staje się prawdziwą przyjemnością!Pierwsze urodziny pełne gwiazd

Za nami pierwsze urodziny Hair Design, ale świętować można bez końca! 7 grudnia przy Rynku 10 pojawiły się prawdziwe gwiazdy. Tak, każda z nas jest gwiazdą!

Gościem specjalnym był prawdziwy ekspert fryzjerstwa i osobowość telewizyjna, Maciej Maniewski – prowadzący w znanych programach „Afera Fryzjera” i „Mistrzowskie Cięcie”.

Maciej Maniewski i Marlena Tomczyk współpracują od lat. I tym razem w czasie pierwszych urodzin Hair Design prowadzili wspólnie konsultacje stylistyczne dla lublinianek – doradzając w kwestii cięcia, koloryzacji oraz pielęgnacji włosów w domu.

Urodziny Hair Design to także pokaz sukni karnawałowych autorstwa Iwony Kutnik oraz fryzur sylwestrowo-karnawałowych dobranych według najnowszych trendów na rozpoczynający się sezon gorącej zabawy!Sylwestrowe i karnawałowe trendy 2019/2020

Przy okazji pierwszych urodzin Hair Design podpatrzyliśmy więc nieco modnych propozycji, by podzielić się z Wami pięknymi inspiracjami. Jesteście gotowe na zmiany?

W okresie sylwestrowo-karnawałowym można pozwolić sobie na więcej. Także w kwestii fryzury.

W modzie jest i będzie wszystko, co błyszczące i świetliste. – Fryzury karnawałowe 2019/2020 to przede wszystkim ozdoby we włosach, cekiny, perły, kryształki – wylicza Marlena Tomczyk.

O jakich fryzurach możemy pomyśleć przed karnawałem? – Nisko uczesane kucyki z przedziałkiem na środku ozdobione perłami, gładkie proste włosy utrwalone żelem, fale, warkocze oraz pokarbowane włosy (lekko podpięte lub rozpuszczone), krótkie włosy z wyciśniętymi falami, ozdobione kryształkami i brokatem – proponuje właścicielka Hair Design.

A Ty, jaką fryzurę wybierzesz na bal sylwestrowy i karnawałowe szaleństwa?