fbpx

  • Poniedziałek - Piątek

    11:00 - 19:00

  • Sobota

    9:00 - 13:00

  • Niedziela

    Nieczynne

Marlena Tomczyk Hair design - salon fryzjerski ul. Rynek 10 Lublin

Londyn – SALON INTERNATIONAL 2019

 

Londyn to jedno z najbardziej znanych miast na świecie. Kto z nas nie kojarzy czerwonych budek telefonicznych, Big Ben’a, dwupiętrowych autobusów, Harrego Pottera czy British Royal Family? To tutaj na ulicach można spotkać takie gwiazdy jak George Coolney. To tutaj powstała legendarna grupa Queen.  

Londyn od zawsze przyciągał ludzi z całego świata. Różnorodność napędza tutaj kreatywność i sprawia, że właśnie to miasto jest liderem w wielu dziedzinach np. profesjonalnego fryzjerstwa. Szukasz inspiracji? Nic prostszego, zabukuj bilet do Londynu! To tutaj widoczne jest zainteresowanie modą, podążanie za trendami, ale jednocześnie przywiązanie do swojego pochodzenia i kultury. Tętniące życiem miasto nad Tamizą jest bez wątpienia kulturalną stolicą nie tylko Wielkiej Brytanii. 

Salon International jest największym wydarzeniem branży fryzjerskiej. To najlepsze miejsce by dać się zainspirować. Można tutaj zobaczyć i spróbować najnowszych produktów, urządzeń, ale też spotkać profesjonalnych edukatorów. W programie znajdują się największe nazwiska świata fryzjerskiego. To oni w trakcie pokazów inspirują wiedzą i pokazują najnowsze kolekcje. My także mieliśmy okazję być częścią tego wydarzenia.

Nadchodzący rok to przede wszystkim kolory. Intensywne pomarańcze, ogniste czerwienie, ale też bardziej wyciszone, rozmyte pastele w odcieniach błękitu, zieleni czy różu. Strzyżenia to geometryczne boby z krótkimi wystrzępionymi grzywkami, cięcia typu disconnected. Do łask wracają długie włosy z krótszymi pasami na koronie i grzywce. W 2020 roku będziemy także stawiać na objętość. Romantyczne upięcia, fale, loki napowietrzone. Czyli wszystko to co idealnie pasuje do zwiewnych sukienek, klimatu boho a zarazem eleganckiego stylu.

Podczas wydarzenia kolekcje fryzur na nadchodzący sezon zaprezentowali: 

Sassoon Academy, Tony & GuyLesley Jennison, Hooker & Young and X-presion, Patric Cameron, Trevor Sorbie, Rush, oraz Mahogany.

Tegoroczny Salon International przełoży się na prace w salonie już teraz. Jesień stawiamy pod znakiem zmian i kolorów!